Nuotraukų įkėlimas į fotobanką

 

    Kuomet patvirtins jūsų tapatybę, elektroniniu paštu gausite žinutę, raginančią prisijungti savo vartotojo vardu prie fotobanko ir įkelti 3-10 savo geriausių darbų. Įkelkite savo darbus ir, jei nuotraukose matomi veidai, „modelių sutikimus“.

    Įkeliant darbus, būsite paprašyti iš sąrašo parinkti kokiai kategorijai jūsų nuotrauka priklauso (architektūra, gamta, žmonės, emocijos, biznis...). Stenkitės parinkti tiksliai, kadangi nuo to taip pat priklauso kiek kartų jūsų nuotrauką pamatys interesantai. Įkelti darbai tikrinami. Tai trunka nuo 1 iki 10 dienų ar net kelių savaičių. Jei jūsų darbai pasirodo tinkami – gaunate žinutę su sveikinimu įstojus į fotobanko bendruomenę ir prašymu įkelti kitus savo darbus. Naujai įkelti darbai taip pat yra tikrinami, tik jau gerokai greičiau. Priimtini darbai, kurie tinkami fotobankui, atsiranda tarp kitų jūsų darbų. Fotobankų darbų įkėlimo bei administravimo pobūdžiai šiek tiek skiriasi, tačiau iš esmės yra vienodi - prisijungę jūs matote kiek kartų kiekviena jūsų nuotrauka peržiūrėta, kiek kartų nupirkta ir pan.

    Jei nuotraukos darytos ne veidrodiniu fotoaparatu – greičiausiai teks nusivilti. Bent du populiariausi foto-bankai nepriėmė nė vienos mano nuotraukos, fotografuotos "Canon G9". Iš viso šiuo fotoaparatu darytų nuotraukų į fotobankus yra priimtos tik dvi, tačiau ir jos didesnio susidomėjimo nesulaukė.

    Įkeliant nuotrauką, kai kurie fotobankai siūlo jums didesnius komisinius, jei konkrečias nuotraukas pardavinėsite tik jų fotobanke. Aš su šia sąlyga nesutikau, kadangi manau, jog pardavinėdamas plačiau, turiu galimybę uždirbti daugiau. Tačiau jei turite kitų minčių – elkitės savaip.

 

Kaip įkelti nuotraukas į fotobanką