Paypal sistema. Registracija

 

    Paimti savo uždirbtus pinigus yra keli būdai. Du populiariausi: per banko čekius ir per „PayPal“ sistemą.

    Banko čekis atkeliauja pas jus paštu ir jūs turite jį nešti į banką išgryninti. Tai užima labai daug laiko ir yra dideli išgryninimo kaštai. Mano nuomone, šis metodas neracionalus, todėl jo ir neaptarinėsiu. Kiti metodai daugiau aktualūs JAV ar kitų šalių gyventojams.

    „PayPal“ metodas. Pasidarykite „Visa Virtuon“ kortelę ir pasirašykite, jei neturite, internetinės bankininkystės sutartį. Man "SEB" banke ji kainavo 20,- Lt., pagamino per 2 savaites. Kad kortelė būtų aktyvi jos sąskaitoje turi būti bent 100,- Lt. Internetinės bankininkystės pagalba perveskite 100,- Lt iš bet kurios savo sąskaitos (kad ir paprastos „Visa“ kortelės) į „Visa Virtuon“ sąskaitą.

    Susikurkite „PayPal“ sąskaitą. Tai padarysite užpildę gana paprastas formas. Susiekite savo „Visa Virtuon“ kortelę su „PayPal“ sąskaita. Tai padarysite „PayPal“ administravimo skiltyje įrašę „Visa Virtuon“ kortelės numerį. Kuomet įrašysite numerį, nuo jūsų „Visa Virtuon“ sąskaitos nuskaičiuos 1,50 Eu, tačiau jie liks jūsų „PayPal“ sąskaitoje ir vėliau juos galėsite susigražinti. Vėliau jums reikės atidaryti internetinėje bankininkystėje „Visa Virtuon“ kortelės mokėjimų istoriją, ten surasti raidžių ar skaičių derinį. Šis derinys bus prie komentaro, šalia operacijos, kuomet buvo nuskaičiuota 1,50 Eu. Šias raides ar skaičius įveskite „PayPal“ administravimo skiltyje. Jūsų „Visa Virtuon“ sąskaita su „PayPal“ susieta. Kur ir ką reikia įvesti „PayPal“ labai paprastai paaiškina – su grafiniais pavyzdžiais, nuodugniais paaiškinimais. Suklysti beveik neįmanoma.

    „PayPal" sąskaita yra siejama su jūsų elektroniniu paštu, todėl rekomenduočiau elektroninio pašto prieigos slaptažodį pasikeisti į sudėtingesnį. Fotobanke nurodykite, jog atsiskaitymui naudosite „PayPal“. Pinigus fotobankai leidžia persivesti į savo „PayPal“ sąskaita tada, kuomet susikaupia 50-100 Eu ar $. Pervedimas vyksta iš fotobanko administravimo skilties arba automatiškai - priklausomai nuo fotobanko ar jūsų pasirinkimo. Iš Fotobankų į „PayPal“ pinigai įkrenta gana greitai ir be jokio mokesčio.

    Iš „PayPal“ į „VisaVirtuon“ pinigai įkrenta per 1-2 dienas už simbolinį mokestį. Na o iš „Visa Virtuon“ į savo kortelę pinigus pervesite iškart. Belieka nueiti iki bankomato.

    Pačioje „Visa Virtuon“ sąskaitoje laikyti didelių pinigų sumų nerekomenduoju. Tai nėra saugu. Ypač jei ta pačia kortele apsipirkinėjate internete. Įkritus pinigams į „Visa Virtuon“ sąskaitą, geriausia būtų iš karto juos pervesti į paprastą kortelę.

 

Uždirbti pinigai parduodant nuotraukas internete