Kiek galima uždirbti

 

    Kuo daugiau nuotraukų su tvarkingais aprašymais įkelsite – tuo daugiau uždirbsite. Nors ir nedaug mokama už vieną nuotrauką, tačiau dėl jų kiekio ir pasikartojančių tos pačios nuotraukos pardavimų viskas pakrypsta į gerąją pusę. Norint gauti apčiuopiamą naudą, reikėtų įkelti bent 50-80 nuotraukų. Patariu turėti daug kantrybės. Nepulkite kelti viso archyvo tuoj pat.

    Eksperimentuokite, stebėkite kokios nuotraukos atneša jums daugiausia naudos. Susidarykite sau planą – įkelti kasdien po 3-5 nuotraukas. Taip neapkrausite savęs mechaniniu darbu ir neprarasite entuziazmo.

    Kiek reikia tikėtis uždirbti ir kiek aš uždirbu neminėsiu, kadangi pats tik eksperimentuoju. Tačiau matau, jog tai turėtų būti daugiau ilgalaikė investicija, bet ne siekis gauti labai greitą ir didelį pelną. Jūs įkeliate į fotobanką vis daugiau nuotraukų - auginate pardavimus, didinate mėnesinį pelną. Nuotraukos „valgyti neprašo“, o jei ir pabos ši veikla – jums ir toliau kapsės pinigai. Jei būsite tinginys – galbūt nedideli, tačiau pinigai.

    Bežiūrėdamas populiaresnių vartotojų albumus pastebėjau, jog kai kurie turi po kelis šimtus tūkstančių pardavimų. Galima suprasti, kad jie užsidirbo tikrai nemažai.

 

Kiek galima uždirbti parduodant nuotraukas internete